Jackie Chan

4. července 2008 v 21:58 | Martin |  herci
JACKIE CHAN

Styl: Kung fu

Narozen: 7. dubna 1954
Narozen: Honkong
Zaměstnání: herec, kaskadér, režisér, producent
Vzdělání: Chinese Opera Research Institute pro budoucí herce pekingské opery
Herecký vzor: Bruce Lee, Buster Keaton
Zajímavost: od roku 1986, kdy se zranil při natáčení filmu Armour of God, má v hlavě díru

Životopis: Jackie se narodil jako Chan Kong-Sang služebné a kuchaři, jenž pracovali u francouzského konzula. Když jeho otec přijal nabídku odjet pracovat na velvyslanectví v Austrálii, poslali sedmiletého Jackieho na deset let do Čínské operní školy. Ve škole prodělal velmi tvrdý trénink. Každý den musel vstával v 5 hodin ráno a do pozdního večera se učil tanec, zpěv, akrobacii a bojové umění. Pokud neodvedl dostatečně dobrý výkon dostal výprask nebo nedostal jídlo.

Teprve jako osmiletý se objevil v místním filmu "Big and Little Wong Tin Bar" (1962). Během studií se Jackie zúčastnil natáčení několika filmů jako komparsista. Po ukončení studia se živil jako kaskadér. Kaskadéra také dělal ve filmu "Fist of Fury /Jing wu men/" (1972), kde si hlavní roli zahrál Bruce Lee. S Brucem si zahrál ještě při natáčení akčního filmu Drak přichází "Enter the Dragon" (1973).

Po tragické smrti Bruceho v roce 1973 začal spolupracovat s Lo Weiem jedním z nejúspěšnějších hong kongských režisérů. Weiem z Jackieho chtěl udělat nového Bruce Leeho. Jejich spolupráce však nevyšla a Jackie se rozhodl pro vlastní charakter komediálního akčního herce.

Jeho prvním velkým hitem byl film "Snake in the Eagle's Shadow /She xing diao shou/" (1978). První úspěch přebyl ještě větším úspěchem v kung-fu komedii Mistrův syn "Drunken Master /Zui quan/". Po těchto úspěších se opět spojil s Lo Weiem a natočil velmi úspěšný film Odvážná hyena "Fearless Hyena /Hsiao chuan yi chao/" (1980). Lo Weiův přístup neumožňoval Jackiemu větší tvůrčí volnost a proto se spojil filmovou společností Golden Harvest, pro kterou pracoval jako kaskadér. Jejich prvním filmem byl "Young Master /Long xiao ye/" (1980).

Jackie se díky těmto všem úspěchům stal nejznámějším a nejlépe placeným hercem Asie. Pro celosvětovou popularitu mu scházelo prosadit se v Americe, proto v roce 1980 natočil svůj první americký film "The Big Brawl". O rok později si zahrál v menší roli s Burtem Reynoldsem v akční komedii Dělová koule "Cannonball Run" a v roce 1984 v jejím pokračování Dělová koule II "Cannonball Run II".

Po návratu zpět do Hong Kongu napsal scénáře a režíroval několik akčních komedií včetně "Project A /'A' gai waak juk jaap/" (1983), "Police Story /Ging chaat goo si/" (1985) a "Armor of God /Longxiong hudi/" (1986). Během natáčení Police Story se zranilo mnoho kaskadérů, a proto Jackie založil Asociaci kaskadérů Jackieho Chana "Jackie Chan Stuntman Association". Asociace se starala o účty za ošetření a Jackie osobně trénoval její členy. Sám Jackie si při natáčení Armor of God při pádu ze stromu poranil lebku a s poškozením mozku byl odvezen do nemocnice, kde podstoupil operaci.

Nikdo nevěřil, že se vrátí zpět do filmového průmyslu v kondici jakou měl předtím. Jackie to zvládl a navíc si v roce 1986 založil vlastní produkční společnost Golden Way a agenturu Jackie's Angels, pro obsazování talentů do svých filmů. V roce 1993 natočil jeden z mála filmů bez komických prvků "Crime Story /Zhong an zu/".

Druhé pokračování "Drunken Master II /Jui kuen II/" (1994) patří k jeho nejúspěšnějším filmům. Za svou celoživotní práci získal v roce 1995 cenu MTV "MTV's Lifetime Achievement Award". V USA se Jackiemu podařilo pořádně prorazit o rok později v akční komedii Rachot v Bronxu "Rumble in the Bronx /Hong faan kui/". Film si za první víkend od uvedení do kin vydělal 10 miliónů dolarů.

Po dvou méně úspěšných filmech První rána "First Strike /Jing cha gu shi IV: Jian dan ren wu/" (1997) a Terč "Mr. Nice Guy /Yatgo ho yan/" (1998), přichází další obrovský hit Křižovatka smrti "Rush Hour" (1998). V akčním filmu si zahrál inspektora Leeho po boku Chrise Tuckera. V roce 2000 si s Owenem Wilsonem a Lucy Liu zahrál v akční westernové komedii Tenkrát na východe "Shanghai Noon".

Následující léto se Jackie opět spojil s Chrisem Tuckerem na pokračování Křižovatka smrti 2 "Rush Hour 2", který zopakoval úspěchy prvního dílu. S kráskou Jennifer Love Hewittovou si zahrál ve filmu "Tuxedo" (2002) a stejný rok se opět spojil s Owenem Wilsonem ve filmu Rytíři ze Šanghaje "Shanghai Knights".

V roce 2004 ztvárnil roli číňana z francouskou přezdívkou Passepartouta ve filmu Cesta kolem světa za 80. dní. Novou podobu starému příběhu dal režisér Frank Coraci; v jeho snímku se slavná dobrodružství spojují s komediálními a akčními prvky v jedinečnou podívanou pro celou rodinu.

Jackie má jednoho syna J.C. s tchajwanskou herečkou Lin Feng-Chiao, se kterou se roku 1983 oženil.
zdroj: http://aragornie.blog.cz/0704/zivotopis-jackieho-chana
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog?

ano 76.5% (332)
trochu jo 10.4% (45)
ujde 4.8% (21)
ne 8.3% (36)

Komentáře

1 Lenka Lenka | 2. ledna 2016 v 14:05 | Reagovat

Jackie Chan je jeden z mých nejoblíbenějších herců, je to fakt borec.

2 ArleneFoemo ArleneFoemo | E-mail | 22. července 2017 v 11:27 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

3 ArleneFoemo ArleneFoemo | E-mail | 22. července 2017 v 22:03 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

4 CarolynVes CarolynVes | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

5 CarolynVes CarolynVes | E-mail | 5. srpna 2017 v 14:02 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

6 CarolynVes CarolynVes | E-mail | 6. srpna 2017 v 0:44 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

7 Avia777Sn Avia777Sn | E-mail | 16. srpna 2017 v 23:28 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты дешево москва прямой рейс7цена
авиабилеты дешево москва
недорогие авиабилеты +в симферополь +из москвы
авиабилеты дешево москва худжанд цена s7 прямой
скидки +на авиабилеты школьникам

8 GeorgeHOUTS GeorgeHOUTS | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 15:07 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>tnt латвия компания млм адрес телефон, сетевой маркетинг новые компании 2017</a>

9 Mariabarf Mariabarf | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 2:35 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых популярных способов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться стимуляции особо чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это значительно укрепит вашу связь и позволит стать более открытыми и раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы обязательно найдете то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и другие игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

10 FvezxKnoms FvezxKnoms | E-mail | Web | 21. září 2017 v 5:30 | Reagovat

no fax same day payday loans - http://personalacrb.org/
cash loans <a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loan</a> ’

11 Scrbexibia Scrbexibia | E-mail | Web | 23. září 2017 v 0:17 | Reagovat

order cheap cialis
<a href="http://cialisofkl.com/">cheap cialis</a>
cialis generic canada
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis buy</a> ’

12 Lewfherops Lewfherops | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:09 | Reagovat

lowest price viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a>
cheapest generic viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a> ’

13 BbnhGoasty BbnhGoasty | E-mail | Web | 26. září 2017 v 1:12 | Reagovat

cheap brand name viagra
<a href="http://viagrakjkmn.com/">buy viagra</a>
is generic viagra real
<a href=http://viagrakjkmn.com/>viagra online</a> ’

14 PameArgugs PameArgugs | E-mail | Web | 28. září 2017 v 21:05 | Reagovat

bad credit easy payday loan
<a href="https://installmentsvfacr.com/">installment loan</a>
actual payday loan lender
<a href=https://installmentsvfacr.com/>installment loan</a> ’

15 FebbUndemn FebbUndemn | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:24 | Reagovat

consolidate credit card debt
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance loans</a>
same day payday loans direct lenders
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance loans</a> ’

16 Fvteadmirl Fvteadmirl | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:43 | Reagovat

100 no fax payday loan
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loans online</a>
low interest loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>fast payday loan</a> ’

17 Fwjjadmirl Fwjjadmirl | E-mail | Web | 4. října 2017 v 10:40 | Reagovat

payday loans with bad credit
<a href="https://paydayllae.com/">online payday loans</a>
payday america
<a href=https://paydayllae.com/>online payday loans</a> ’

18 Vtvzvdres Vtvzvdres | E-mail | Web | 6. října 2017 v 20:04 | Reagovat

generic cialis ship to canada - https://genonlinecialis.com
buy generic cialis online <a href=https://genonlinecialis.com>cialis online</a> ’

19 BbtbGoasty BbtbGoasty | E-mail | Web | 12. října 2017 v 0:39 | Reagovat

viagra soft tabs online
<a href="http://viagraonline-getonl.com/">generic viagra</a>
generic viagra india
<a href=http://viagraonline-getonl.com/>viagra reviews</a> ’

20 Dol77larVego Dol77larVego | E-mail | 15. října 2017 v 20:52 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

21 BethanyEom BethanyEom | E-mail | Web | 25. října 2017 v 18:17 | Reagovat

http://profile.cheezburger.com/Valium52/

22 SsdfbfSlutle SsdfbfSlutle | E-mail | Web | 30. října 2017 v 18:17 | Reagovat

personal loans for bad credit - http://paydayloanscerv365.org/
instant payday loans <a href=http://paydayloanscerv365.org/>online payday lenders</a> ’

23 Ldbgedusia Ldbgedusia | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 4:11 | Reagovat

personal bad credit loans - https://cashcevth.com
americash payday loans <a href=https://cashcevth.com>cash advance american express</a> ’

24 BethanyHoa BethanyHoa | 11. listopadu 2017 v 8:22 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are coming, it will be a torture. I am already panicking maybe I should <a href=http://www.scoop.it/t/general-information-135/p/4086409650/2017/10/09/buy-viagra-online>read more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

25 LssnbdcGoasty LssnbdcGoasty | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 22:37 | Reagovat

erectile dysfunction viagra
http://canadiannowv.com/
generic brands of viagra online
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra without prescription</a>

26 Munbseurora Munbseurora | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 3:10 | Reagovat

same day loan - http://paydayloans-online.us.com/
personal loans for people with bad credit <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans online direct lenders</a> ’

27 ElvaXso ElvaXso | E-mail | 26. prosince 2017 v 2:05 | Reagovat

апрапрапр

28 JtbwwFrield JtbwwFrield | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 16:15 | Reagovat

debt help
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loans</a>
bad credit payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org/>payday loans</a>

29 DmdUndemn DmdUndemn | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 23:36 | Reagovat

loan consolidation
<a href="https://installmentokmloan.com/">online payday loans no credit check</a>
credit counselling
<a href="https://installmentokmloan.com/">pay day loans</a>

30 DndUndemn DndUndemn | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 0:10 | Reagovat

advanced america payday loans
<a href="https://paydayvtulo.org/">loans online</a>
same day loans no credit
<a href="https://paydayvtulo.org/">bad credit loans</a>

31 Fwenorelty Fwenorelty | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 11:41 | Reagovat

buy cialis canada
<a href="http://retcialis.com/"></a>
free cialis sample pack
<a href="http://retcialis.com/">cialis generic</a> ’

32 Gbvbruibe Gbvbruibe | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 19:12 | Reagovat

cialis online overnight
<a href="http://veucialis.com/">cialis uk</a>
cialis daily side effects
<a href=http://veucialis.com/>buy generic cialis online</a> ’

33 OndcSywon OndcSywon | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 16:43 | Reagovat

brand name viagra
http://genericonlineviaqra.com/
order viagra without prescription
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra prescription</a> OK’

34 LssdvdGoasty LssdvdGoasty | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 16:51 | Reagovat

viagra online pharmacy
http://viasergeneric.com/
order brand name viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy generic viagra</a> OK’

35 Rvdgreege Rvdgreege | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 22:28 | Reagovat

viagra for cheap http://genericonlineviaqra.com/ ok’

36 Ecfvaffige Ecfvaffige | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 22:59 | Reagovat

online pharmacy viagra http://viasergeneric.com/  OK’

37 Vrcnaicle Vrcnaicle | E-mail | Web | 6. února 2018 v 4:21 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">online viagra</a>
viagra soft tabs online
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra samples</a>

38 Gbmbrold Gbmbrold | E-mail | Web | 24. února 2018 v 13:36 | Reagovat

cheapest brand cialis - http://buycialisomskc.com/
buy cialis no prescription <a href=http://buycialisomskc.com/>buy cialis online</a> ’

39 GbbalLota GbbalLota | E-mail | Web | 28. února 2018 v 12:05 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">viagra tablets</a>
viagra brand cheap
<a href=http://otcerectilepills.com/>otc erectile pills</a>  OK’

40 Oklorelty Oklorelty | E-mail | Web | 16. března 2018 v 22:10 | Reagovat

prednisone dosage 70 mg
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
best price prednisone 10mg
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone 20 mg</a> OK’

41 Lmmgreege Lmmgreege | E-mail | Web | 20. března 2018 v 3:31 | Reagovat

real viagra for sale
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra generic</a>
cheap herbal viagra
<a href="http://genericvlagra.com/">generic viagra</a> OK’

42 HnbemumN HnbemumN | E-mail | Web | 29. března 2018 v 3:31 | Reagovat

natural alternatives to viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>online viagra</a>
viagra brand sale
<a href="http://vigraviagra.com/">generic viagra</a> OK’

43 Lahnaini Lahnaini | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 2:27 | Reagovat

Iron is a mineral found in the red blood cells and is used to carry oxygen from the lungs to the rest of the body, as well as helps the muscles store and use oxygen. natural viagra substitute <a href="http://viagra-onlinenas.com/">best place to buy viagra online</a> viagra overnight delivery <a href=http://viagra-onlinenas.com/>buying viagra online</a>  ASGE Standards of Practice Committee, Maple JT, Ikenberry SO, Anderson MA, et al. OK’

44 bsdfadjuh bsdfadjuh | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 21:10 | Reagovat

viagra brand name <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra generic</a> buy cheap viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/#>cheap viagra 100mg</a> OK’

45 bsramoks bsramoks | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 4:18 | Reagovat

uk viagra sales <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online purchase</a> taking viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">natural alternatives to viagra</a> OK’

46 dbafuedo dbafuedo | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 19:21 | Reagovat

order viagra online <a href="http://download4os.com/#">buy generic viagra</a> herbal uk viagra <a href=http://download4os.com/#>viagra 100 mg dose</a>

47 bsnRuccub bsnRuccub | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 10:07 | Reagovat

payday loan richmond va https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
pay off payday loan with credit card <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>no fax payday loans direct lenders</a>

48 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 11:46 | Reagovat

buy ranitidine

49 Essay Writing Service in Canada Essay Writing Service in Canada | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 21:20 | Reagovat

Essay Writing Service in Canada

50 bhremumN bhremumN | E-mail | Web | 1. května 2018 v 16:35 | Reagovat

brand name viagra online sales <a href="http://viagraazmhj.com/#">buy viagra</a> discount viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>buy viagra</a>

51 nfseurora nfseurora | E-mail | Web | 1. května 2018 v 23:33 | Reagovat

apply credit card bad credit <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loans online</a> payday loans online <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loan</a>

52 bhremumN bhremumN | E-mail | Web | 3. května 2018 v 1:52 | Reagovat

viagra forum <a href="http://viagraazmhj.com/#">online viagra</a> natural viagra substitute <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

53 view site view site | E-mail | Web | 3. května 2018 v 13:32 | Reagovat

essay

54 ndgThips ndgThips | E-mail | Web | 5. května 2018 v 19:06 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra price</a> buy viagra online <a href=http://viagapharmaked.com/#>buy cheap viagra</a>

55 vplzolvib vplzolvib | E-mail | Web | 9. května 2018 v 10:52 | Reagovat

viagra from india <a href="http://canadiannowv.com/#">safe generic viagra</a> viagra online australia <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra pfizer online</a>

56 homepage here homepage here | E-mail | Web | 1. června 2018 v 15:27 | Reagovat

smettere di fumare

57 vadjoymn vadjoymn | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:56 | Reagovat

cialis pill <a href="http://hitcialisosn.com/#">generic cialis online</a> tadalafil reviews <a href="http://hitcialisosn.com/#">generic cialis</a>

58 plojoymn plojoymn | E-mail | Web | 7. června 2018 v 8:06 | Reagovat

viagra brands <a href="http://menedkkr.com/#">order viagra online</a> viagra tablets for sale <a href="http://menedkkr.com/#">viagra no prescription</a>

59 hfuThips hfuThips | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:23 | Reagovat

generic viagra <a href="http://sexviagen.com/#">discount viagra</a> viagra sale online <a href=http://sexviagen.com/#>viagra plus</a>

60 bfiThips bfiThips | E-mail | Web | 7. června 2018 v 20:44 | Reagovat

buy viagra pills <a href="http://viagraocns.com/#">what happens if a girl takes viagra</a> viagra prescription online <a href=http://viagraocns.com/#>viagra prices</a>

61 pazFarly pazFarly | E-mail | Web | 8. června 2018 v 4:49 | Reagovat

buy viagra online no prescription <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra</a> natural alternatives to viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>buy viagra</a>

62 xntjoymn xntjoymn | E-mail | Web | 9. června 2018 v 11:02 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="https://movietrailershd.org ">cheap viagra</a> viagra canada <a href="https://movietrailershd.org">buy generic viagra</a>

63 nfsThips nfsThips | E-mail | Web | 9. června 2018 v 11:08 | Reagovat

viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra samples</a> cheap viagra 100mg <a href=https://holidayrentallorgues.com/>low price viagra</a>

64 nfgThips nfgThips | E-mail | Web | 10. června 2018 v 23:03 | Reagovat

buy generic viagra online <a href="http://mo-basta.org">online viagra</a> viagra how it works <a href=http://mo-basta.org>viagra plus</a>

65 xbcjoymn xbcjoymn | E-mail | Web | 11. června 2018 v 9:02 | Reagovat

bad credit home loan <a href="https://onlineloan.us.org">online installment loans</a> credit card consolidation <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a>

66 xcbjoymn xcbjoymn | E-mail | Web | 11. června 2018 v 12:47 | Reagovat

viagra online uk <a href="http://emtpartsstore.com/">viagra online</a> generic viagra sildenafil <a href="http://emtpartsstore.com">buy viagra online usa</a>

67 bsdThips bsdThips | E-mail | Web | 12. června 2018 v 20:41 | Reagovat

loan online payday loan <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">3 month payday loans</a> bad credit payday loans uk <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>best payday loans</a>

68 aaqThips aaqThips | E-mail | Web | 17. června 2018 v 18:11 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis</a> cialis tadalafil <a href=http://besiktasboschservis.com/>buy cialis</a>

69 dfgjoymn dfgjoymn | E-mail | Web | 18. června 2018 v 21:23 | Reagovat

viagra for men <a href="http://viagranerrds.com/ ">generic viagra online</a> viagra 100mg <a href="http://viagranerrds.com">buy viagra online</a>

70 mmzThips mmzThips | E-mail | Web | 20. června 2018 v 1:09 | Reagovat

viagra online <a href="http://canadiannowv.com/">generic viagra rx</a> viagra prescription online <a href=http://canadiannowv.com>best generic viagra</a>

71 rhhfitty rhhfitty | E-mail | Web | 30. června 2018 v 11:01 | Reagovat

tadalafil reviews <a href="http://cialisotjs.com/">cialis generic</a> tadalafil online <a href="http://cialisotjs.com/">cialis reviews</a>

72 nukescam nukescam | E-mail | Web | 15. července 2018 v 21:23 | Reagovat

viagra pills <a href="http://loviagraosn.com/#viagra generic"> viagra</a> pharmacy viagra <a href="http://loviagraosn.com/#online">viagra online</a>

73 jmnBleks jmnBleks | E-mail | Web | 15. července 2018 v 22:39 | Reagovat

viagra without prescription <a href="http://newviagrakfv.com/#viagra"> generic viagra</a> buy generic viagra <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>viagra generic</a>

74 munescam munescam | E-mail | Web | 26. července 2018 v 18:25 | Reagovat

viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra</a> order viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">generic viagra</a>

75 nbvBleks nbvBleks | E-mail | Web | 26. července 2018 v 20:23 | Reagovat

generic viagra rx <a href="http://fviagrajjj.com/#">sildenafil over the counter</a> online viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>sildenafil dosage</a>

76 nsxelake nsxelake | E-mail | Web | 30. července 2018 v 4:42 | Reagovat

cialis generic <a href="https://www.fundeconp.org/#">tadalafil cialis</a> cialis <a href=https://www.fundeconp.org/#>tadalafil</a>

77 byhescam byhescam | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 21:21 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://www.bitcapblog.com/">buy viagra</a> get viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra pills</a>

78 bfcRaish bfcRaish | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 17:16 | Reagovat

female viagra pills <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra pills</a> viagra doses <a href="http://www.movietrailershd.org/">sildenafil citrate 100mg tab</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama