Musado

4. srpna 2007 v 22:02 | Martin |  Musado
Rád bych napsal o tomto bojovém umění, neboť když jsem sám před rokem hledal informace, tak jsem našel mnoho polopravd a výmyslů. Dost lidí tvrdí že to je jen pro vojáky a pod. což samozřejmě není pravda. Dost info je na www.musadocz.cz ale stejně to je takové spíše obecné. Myslím že v dnešní době je to velice funkční a reálné BU.
Jeho zakladatelem je pan Herbert Grudzenski. Narodil se v roce 1947 a vyrůstal v poválečném Německu. Asi ve 12 letech vstoupil do založeného oddílu JUDO a následně i JIU-JITSU. Zde se rychle učil od japonských mistrů a ve 20 letech, po mnoha vítězstvích již vlastnil černý pás z obou umění. V dalších letech sloužil jako voják u výsadkářů v severním Německu. V roce 1970 po ukončení služby si otevřel soukromou školu asijských BU, ve kterých vyučoval JUDO a JIU-JITSU. V 70. letech byl v Německu hospodářský růst průmyslu a do Německa začali přijíždět zahraniční dělníci i z Japonska, Koree a dalších států. Byli mezi nimi i mistři TAEKWONDA, HAPKIDA a KUKSULWON. V jeho škole vyučovali tito mistři BU a p. Grudzenski s nimi osobně trénoval. V TAEKWONDU dosáhl 5. Tanu. Velký význam mělo přijetí Herberta Grudzenského mistrem Soon-Byung Kangem. Ten ho v následujících letech učil prastarým korejským bojovým technikám, jako prvního a posledního neasijského žáka. Od něj dostal titul sulsa - mistr a učitel techniky. Nyní mohl založit svůj vlastní dojang a prosazovat svůj styl boje. V následujících letech cvičil ještě s pár mistry BU. V 80. letech utřídil a založil nové BU na základě svých nabytých znalostí z boje a po úpravách názvu tak vzniklo MUSADO. MUSADO je styl, který je mentálně a technicky bližší potřebám a možnostem evropanů ale který má asijské základní principy a bojové techniky. Nejsou v něm žádné soutěže. Není to pouze BU, ale spíše životní styl, který učí přemáhat strach a těžkosti i v normálním životě. V roce 1985 zakládá skupinu vojenských instruktorů pro boj zblízka. Vzniká vojenský bojový systém (ne umění!!) MUSADO MCS (military combat system) - jen pro válečné konflikty. Techniky boje jsou použity z tradičního MUSADA.
Tradiční MUSADO
Je určeno pro civilní osoby, kreté se zajímají o výcvik bojových technik v tradičním stylu. Slouží k rozvýjení fyzických i mentálních sil a techniky boje. Cvičí se v Dojang (todžank) v tobuku (tobok) - černé plátěné kalhoty a bílý tobok (kimono). Jsou v něm technické stupně (pásy) začíná se bílým(6. kup) a končí černým (1.tan) a výše. Technické stupně se skládájí z tradiční formy což jsou různě dlouhé bojové sestavy. K tomu se žák učí reálnou sebeobranu, získává znalosti ve volném boji a ve vyšších stupních i v boji se zbraněmi. Ze zbraní to je především boj s dlouhou, střední a krátkou tyčí, nožem a v mistrovských stupních i mečem. Pro výcvik instruktorů MUSADO jsou dále použity chladné zbraně (oštěp, polní lopatka, boxer, tonfa a mnoho dalších moderních zbraní) a střelné zbraně ( luky, praky, foukačky, palné zbraně). Zde ale není poslání naučit odborným dovednostem s těmito zbraněmi, ale spíše v jejich učinku a hrozícím nebezpečí. Na těchto základech si každý následně vytvoří představu o taktickém postupu obrany proti nim. Žák, který se dostane k 4. kupu, může následně dělat zkoušky i v MUSADU MCS na military táborech. Až do hnědého pásu, vybraní žáci i výše. Vše podtrhuje tělesná zdatnost, která je i podmínkou pro splnění bílého pásu na který zhruba 3 měsíce trénujete. Toto je hrubý výčet tohoto moderního bojového umění a věřím, že dost z vás kdo váhají, přesvědčí, aby jste se minimálně přišli podívat na trénink, či nábor. Třeba vám z něj vznikne koníček a životní cesta na značnou část života =) Všem přeji mnoho uspěchů ve všech BU.
MUSADO MCS
K tomuto vojenskému systému je mnoho napsáno na jiných stránkách a nyní se k němu nebudu vracet nebot v něm nemám ani zkušenosti.
Všechny školy a další věci jsou na oficiálních stránkách.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (312)
Zobrazit starší komentáře

301 Billyteava Billyteava | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 23:51 | Reagovat

прелестный сайт http://mutki1.biz/

302 Francisbek Francisbek | E-mail | 6. listopadu 2017 v 4:36 | Reagovat

Волонтер - Джиголюк Наталья, проводит сбор средств на приобретение вещей, которые обеспечат безопасность и выживаемость Солдат:

Бронежилеты
Термобелье
Теплая обувь
Дождевики и перчатки
Фонари
Приборы ночного виденья
Рации
Генераторы
Бинокли
Медикаменты

Мы за мир. Мы за жизни тех Солдатов, которые выбрали своей миссией спасение Украины – Украины единой и неделимой.
Помните о том, что хотят у нас забрать: помните о нашей значимости. Нас не лишат того, что принадлежит нам с рождения. Мы не позволим за нас вершить наше будущее.
Главное – быть вместе. Равнодушие рождает тех, кто готов за Вас принимать решения, оно позволяет управлять Вами. Только вместе мы справимся с тиранией тех, кто не уважает нас и наш выбор.
И стоя за спинами наших защитников, мы сделаем все, чтобы они остались живы.
Никогда нельзя сдаваться. Мы верим в каждого.
Борітеся — поборете!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Контакты :

E-mail - shpilya@online.ua
Viber - +380633529515
Vk - https://vk.com/id13296440

Номер карты Приватбанка для пожертвования:
5168 7423 4401 8357

Bitcoin адресс для пожертвования:
17GoKzdA21aH8gXVeGmvLCQk45K1FpLpyK

Яндекс деньги для пожертвования : shpilya@online.ua

303 Carmineovaws Carmineovaws | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 23:43 | Reagovat

To health and fitness buffs, a session in a fitness center is not effective with out the proper get up. This includes reliable sportswear and a tough pair of footwear. This is because sporting a correct get up is important <a href="https://www.wirisi.com/accessories/mobile-phone-cases/cases-for-iphone.html">review</a> maximize stretches and exercise thus attaining your aspiration physique.

If you meet much more women, you get more experience, you get more self-confidence, you get laid more, and much more options open up to you. If you date only a couple of women, you have a tendency to cling on to each as if she was your conserving grace.

If you're workplace has a dressier gown code, consider work heels that are no more than 3 inches in peak and a neutral or at minimum solid color. It's not usually best to put on your wild, five inch zebra heels to work, although they may be perfect for going out after. Remain conservative till you can really get a feel for the office's character.

Use musical therapy in order to ease the pain when you are struggling from serious irritation. While it isn't a permanent repair and is much from medication <a href="https://www.wirisi.com/ladies-high-heels-cheap-shoe-website-with-free-shipping-1000112417905003.html">best shoe shops</a> severe discomfort reduction, there are studies that have proven classical songs and other calming types of songs to be therapeutic when treating discomfort from arthritis.

Picture the immaculately dressed company guy. He's sporting a sharp charcoal grey suit, and a crisp white shirt. He's nicely groomed, and has polished <a href="https://www.wirisi.com/hot-women-cheap-shoes-online-shopping-ladies-high-heels-1000112417920001.html">womens sandals online shopping</a>. Then he sits down and completely destroys his look. How? Two inches of white socks poke out of his footwear.

Styles for males include hikers (trail), walkers, slippers, dress footwear and expert shoes for those who function on their ft. Styles for ladies consist of sandals, clogs, boots, dress <a href="https://www.wirisi.com/best-online-shopping-sites-for-womens-cheap-heels-pumps-1000112417912003.html">womens shoe stores</a>, and casual and professional shoes for those who function on their feet all day like nurses or teachers.

Flattery is the scream for approval of the determined guy. It's like cotton sweet - sweet for a split second, but disappears almost immediately. You want to dangle the Promise in front of her first.

Whether you buy fashionable footwear or not, never neglect to choose them in the class of their comfort. Unpleasant high heels may may trigger shoe bites and spoil the look of your feet. Despite all the above make a difference, everybody needs to maintain the footwear properly. Even although you may be wearing those extremely fashioned shoes, it is only cleanliness that tends to make yourselves and your footwear thoroughly clean.

304 Petervon Petervon | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 23:53 | Reagovat

I'd like to recommend for all bodybuilders my favorit the best website to buy anabolic steroids and HGH  in USA.
Try this website - http://steroman.com
They has worldwide shipping and insurance.
Read the blog - http://steroman.com/articles/

Tags:
buy anabolic steroids from thailand
buy anabolic steroids usa
buy anabolic steroids
buy steroids usa
buy la pharma
buy alpha pharma
buy meditech
buy unigen
buy anavar online
buy testosterone propionate
buy aromasin
buy testosterone undecanoate
buy drostanolone propionate
buy clenbuterol online
buy clenbuterol 40
order clenbuterol
buy proviron online
buy nandrolone
buy boldenone
buy trenbolone
buy trenbolone acetate
buy trenbolone enanthate
buy turinabol online usa
buy turinabol online
buy equipoise
buy oxandrolone
buy oxandrolone 10
buy halotestin online
buy stanozolol online
buy clomid online
buy parabolan online usa
buy arimidex online
buy parabolan online
buy parabolan online usa
buy drostanolone propionate
buy cytomel
buy cytomel online
buy primobolan
buy primobolan online
order tamoxifen
buy nolvadex
buy testosterone cypionate online
buy testosterone cypionate
buy sustanon 300
order methandienon
buy azolol 5
buy sibutramine
buy sibutramine 20
order deca durabolin
what is testosterone
hygetropin
how to use hgh
hygetropin instructions
how to use hygetropin
how to buy steroids with credit card
best way to protect liver from steroids
best bulking steroid stack
how to fight gynecomastia
where to buy tren steroid online
buy anabolic halo

305 Waynelef Waynelef | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 12:37 | Reagovat

большой вебсайт http://shama-rc.net/

306 NINKARTINKAYAS NINKARTINKAYAS | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 21:01 | Reagovat

С глубочайшим уважением ко всем пользователям, предлагаеся качественная помощь в быстром оформлении и выдаче:
аттестатов, дипломов, свидетельств, удостоверений и других документов по очень выгодным ценам!

[b]Аттестаты[/b], удостоверения,[b]дипломы[/b]   и мн.др.!
[img]http://diplom74rus.ru/wp-content/uploads/2017/03/AT_POSLE14.jpg[/img]
Аттестат о среднем образовании – такой же важный документ, как и паспорт.
Без него не получится продолжить обучение ни в ПТУ, ни в техникуме, ни тем более в институте или университете.
Так что если по каким-то причинам у вас отсутствует этот документ или оценки в нем вас не устраивают,
не расстраивайтесь, наша компания вам поможет. У нас вы сможете купить аттестат в Челябинске быстро,
недорого и с гарантией качества. А главное, без лишних хлопот и постоянного стресса.
Можно заказать диплом, аттестат или консультацию по их оформлению по адресу: info@diplom74rus.ru
купить аттестат diplom74rus.ru Челябинск

307 HarveyFok HarveyFok | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 15:35 | Reagovat

時尚拜金女 http://womans-fashion.com/

308 idanj18 idanj18 | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 2:42 | Reagovat

My gay pics  
http://gayfiles.xblog.in/?page.shaun
  being gay gay quiz gay dating sites gay star meet gay men

309 Kevin Kevin | E-mail | Web | Pondělí v 20:47 | Reagovat

Are you ready to buy fake degree online, please
contact with me, [b]Fake Diploma, Fake Diploma and
Transcript, Fake Degree, Buy Fake Diploma, Buy
Fake Degree.[/b]We create authentic fake diplomas and
college, university, and high school documents to
meet any specific requirements that you may have.
We are the top producers of fake degree of the
highest quality. Want to have a good job in the
future? Want to please your parents? Fake
Diploma, Fake Diploma and Transcript, Fake
Degree, Buy Fake Diploma, Buy Fake Degree.Never
want to waste time in learning and studying? Join
in us, we can make your dream come true.We have
many years experience in the printing business,
you can trust us.Fake Diploma, Fake Diploma and
Transcript, Fake Degree, Buy Fake Diploma, Buy
Fake Degree. Greatest services, highest quality!

http://fakediplomaoffice.com/
Skype: myungmmu
Email: myungmmu@outlook.com

310 Wetslfw Wetslfw | E-mail | Web | Úterý v 6:59 | Reagovat

http://factorquemgrasa.com/

311 LikaGeapy LikaGeapy | E-mail | Středa v 18:14 | Reagovat

<a href=http://nikvesti.com/articles/83630> тут    </a>

312 Makarbon Makarbon | E-mail | Web | Středa v 20:38 | Reagovat

Информация которая вас интересует тут <a href=https://soldierweapons.ru/publ/rifles/>https://soldierweapons.ru/publ/rifles/</a> и если желаете написать  какую то фигню, то лучше не делайте этого

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama